„Fenerbahce“ ir „Anadolu Efes“ krepšinio spektaklis Turkijoje: panaikintas didžiulis deficitas, įspūdingi metimai ir pratęsimas

Stambulo „Fenerbache“ pirmadienį Turkijos krepšinio lygoje po pratęsimo namuose patiesė to paties miesto „Anadolu Efes“ klubą – 93:90 (24:23, 26:17, 21:14, 8:25, 14:11).

Vasilije Micičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 26, 2022, 8:25 PM, atnaujinta Dec 26, 2022, 8:41 PM

Tris kėlinius užtikrintai primavę šeimininkai į duobę krito ketvirtojo kėlinio metu. Prieš lemiamą ketvirtį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai dar turėjo 17 taškų pranašumą (71:54), tačiau sugebėjo jį visą iššvaistyti ir vos neatiduoti pergalės „Anadolu Efes“ komandai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 sek., Willas Clyburnas pataikė tolimą metimą, kuris išlygino rezultatą ir išvedė komandas į pratęsimą.

Tiesa, pratęsime po labai atkaklios kovos „Fenerbahce“ visgi sugebėjo iškovoti pergalę.

„Anadolu Efes“ komandai W.Clyburnas surinko 39 taškus, 13 atkovotų kamuolių ir surinko 41 naudingumo balą.

„Fenerbahce“ ekipai Johnathanas Motley įmetė 23 taškus.