Eurolygos Graikijos derbyje intrigos nebuvo – „Olympiakos“ sutalžė savo varžovus Arenoje liepsnojo deglai

Penktadienį vykusiose Eurolygos Graikijos klubų rungtynėse žiūrovai intrigos neišvydo. Pirėjo „Olympiakos“ (10/6) išvykoje 95:71 (26:20, 27:16, 20:14, 22:21) sutraiškė Artūro Gudaičio ir Mariaus Grigonio atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (6/10) klubą.

A.Gudaitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 30, 2022, 8:48 PM, atnaujinta Dec 30, 2022, 10:48 PM

Pranašumą svečiai ėmė krautis antrojo kėlinio metu – puolime siautėjusi „Olympiakos“ didino savo persvarą lyg ant mielių, o komandas 20 taškų skyrė dar iki ilgosios pertraukos.

Vaizdas nesikeitė ir trečiajame kėlinyje – Pirėjo ekipa toliau augino savo persvarą – ji šoktelėjo net iki 25 taškų (73:48.).

Ketvirtojo ketvirčio metu prasidėjo visiškas „Panathinaikos“ talžymas – svečiai pirmavo net 31 taško pranašumu (81:50). Dvikovai artėjant pabaigos link aikštės šeimininkai kiek apšvelnino atsilikimą, tačiau pergalė žaliesiems liko nepasiekiamu miražu.

Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai į aikštę lėkė keli raudoni fajeriai (deglai) – vieną jų „Panathinaikos“ sirgaliai paleido savo principinių varžovų atsarginių žaidėjų link.

Laimei, niekas nesusižeidė, o krepšininkai pasibaigus dvikovai vieni kitiems paspaudė rankas.

Pralaimėjimu pasibaigusiose rungtynėse M.Grigonis per 12 minučių įmetė 4 taškus (1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį ir surinko 5 naudingumo balus.

Tuo metu A.Gudaitis per 19 minučių taip pat pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Dwayne'as Baconas 30, Derrickas Williamsas 14, Georgios Kalaitzakis 5.

„Olympiacos“: Moustapha Fallas 19, Isaiah Canaanas 17, Kostas Papanikolaou 13.