„Fenerbahce“ duobė tęsiasi: „Virtus“ išrašė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės

Pergalingai 16-ąjį Eurolygos turą užbaidė Bolonijos „Virtus“ (7/9) ekipa. Penktadienį Sergio Scariolo auklėtiniai namuose 92:88 (23:25, 23:21, 19:22, 27:20) pranoko Stambulo „Fenerbahce“ (10/6) krepšininkus, kuriems Eurolygoje tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

D.Itoudis.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Bolonijos ekipos krepšininkai.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 30, 2022, 9:29 PM, atnaujinta Dec 30, 2022, 11:44 PM

Praktiškai viso mačo metu vyko atkakli ir permaininga kova. Skirtumai tarp ekipų ėmė ryškėti ketvirtajame kėlinyje, kuriame gynyboje spindėjo Bolonijos ekipa.

Galingai ketvirčio metu rungtyniavę aikštės šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą, bet prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Fenerbahce“ priartėjo – 86:88.

Stambulo ekipai buvo pavykę perimti kamuolį, tačiau savo šansu jie nepasinaudojo – netrukus jį vėl prarado, o aikštės šeimininkai įtvirtino savo pranašumą ir išrašė varžovams ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Virtus“: Marco Belinelli 18, Mahammadou Jaiteh 14, Niccolo Mannionas 13.

„Fenerbahce“: Johnathanas Motley 26, Nickas Calathesas ir Scottie Wilbekinas (2/7 tritaškiai) po 12.