Prakeiksmas nutrauktas: 12 pralaimėjimų iš eilės patyrusi ALBA pagaliau šventė pergalę Eurolygoje

Net 12 pralaimėjimų iš eilės seriją skaičiavusi Berlyno ALBA (4/12) ekipa pagaliau prisiminė pergalės skonį.

Berlyno ALBA krepšininkai.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 30, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Dec 30, 2022, 11:07 PM

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Vokietijos klubas išvykoje 91:79 (15:27, 32:22, 26:16, 18:14) pranoko Vilerbano ASVEL (6/10) krepšininkus.

Mačą sėkmingiau pradėjo Vilerbano ekipa, kuri vienu metu turėjo dviženklį pranašumą, bet vaizdą aikštėje ALBA stabilizavo dar iki ilgosios pertraukos.

Po pirmosios rungtynių pusės aikštės šeimininkai pirmavo vos dviejų taškų pranašumu – 49:47.

Ketvirtajame kėlinyje Berlyno klubui pavyko demonstruoti geresnį žaidimą ir svečiai įgijo dviženklė persvarą – 80:65.

ASVEL sušvelnino atsilikimą, bet šturmą atlaikę svečiai pagaliau džiaugėsi ilgai laukta pergale.

ASVEL: Charlesas Kahudi 14, Alexas Tyusas 13, Retinas Obasohanas 12.

ALBA: Jaleenas Smithas 21, Johannesas Thiemannas 14, Maodo Lo 12.