Luka Dončičius nestabdo – šį sezoną jis jau susirinko aštuntąjį trigubą dviženklį

Slovėnas Luka Dončičius ir toliau įrodinėja, kad yra šiuo metu vienas produktyviausių žaidėjų. Jo vedamamas „Dallas Mavericks“ (20/16) klubas namie 129:114 (36:30, 29:21, 34:28, 30:35) patiesė autsaiderę „Houston Rockets“ (10/25), o slovėnas ir vėl surinko trigubą dviženklį – per 34 minutes pelnė 35 taškus, atsikovojo 12 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

L. Dončičius.<br>AP/Scanpix nuotr.

2022-12-30 08:29

Prieš dvi dienas L.Dončičius buvo įmetęs net 60 taškų.

Akistatoje su Hjustono ekipa slovėnas pasiekė jau aštuntąjį trigubą dviženklį šį sezoną.

L.Dončičius trigubą statistiką užfiksavo jau septintąją trečiojo kėlinio minutę.

Rezultatyviausias svečių gretose buvo antrasis praėjusių metų NBA naujokų biržos šaukimas Jalenas Greenas. Jis surinko 23 taškus (3/8 dvit., 4/7 trit., 5/8 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jalenas Greenas 23 (3/8 dvit., 4/7 trit.), Kevinas Porteris 17 (4/7 trit., 7 rez. perd.), Jabari Smithas 16 (7/9 dvit.), Alperenas Sengunas 11 (6 atk. kam.), Usmanas Garuba 9 (9 atk. kam.), Daishenas Nix 7, Bobanas Marjanovičius 6.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35 (7/12 dvit., 4/9 trit., 12 atk. kam., 13 rez. perd.), Christianas Woodas 21 (5/8 trit., 6 atk. kam., 4 blk.), Dwightas Powellas 19 (8/8 dvit., 6 atk. kam.), Timas Hardaway 18 (3/8 trit.), Spenceras Dinwiddie 15 (6 rez. perd.), Davisas Bertans 4, JaVale McGee 4.