Šiuos metus A. Milaknis palydėjo pralaimėjimu

Artūro Milaknio atstovaujama turkų Bursos „Tofas“ klubas metus išlydėjo nesėkme – Turkijos čempionate svečiuose Buros atstovai 82:88 (19:25, 16:28, 15:17, 32:18) nusileido Stambulo „Darussafaka“ klubui.

A. Milaknis.<br>FIBA nuotr.

Dec 31, 2022, 6:05 PM, atnaujinta Dec 31, 2022, 6:32 PM

Šiame mače nugalėtojų gretose debiutavo buvęs žalgirietis Aaronas White'as.

Pastararoji ekipa dabar turi 7 laimėjimus ir 6 nesėkmės, o „Tofas“ atvirkščiai – 6 pergales ir 7 kluptelėjimus.

Po 3 kėlinių Stambulo komanda pirmavo net 70:50, tačiau Bursos ekipai pavyko atkurti intrigą ir sumažinti atsilikimą iki vieno metimo (82:84). Vis dėlto pergalė atiteko visą mačą solidžiau žaidusiai komandai.

A.Milaknis per 27 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 2/7 trit.) ir surinko 2 naudingumo balus.

„Tofas“ 20 taškų įmetė Berkas Ugurlu (8 rez. perd., 29 n.b.), 15 – Tyleris McIntyre‘as.

Stambulo ekipai 22 taškus pelnė Dogušas Ozdemiroglu, 19 – Markelis Starksas.  A.White‘as jau per pirmąsias savo rungtynes naujojoje komandoje žaidė 22 min., per jas prametė abu mestus dvitaškius, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir triskart prasižengė.