Pirmajame metų „El Clasico“ Š. Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ šventė pergalę Madride R. Jokubaitis taškų nepelnė

Pirmadienį Madride, „WiZink Center“ arenoje buvo sužaistas pirmasis „El Clasico“, kuriame Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (11/3) 87:78 (28:26, 14:18, 20:13, 25:21) įveikė Madrido „Real“ (11/3) komandą.

„Barcelona“ šventė pergalę Madride<br> Barca Basket twitter nuotr.

Jan 3, 2023, 12:10 AM, atnaujinta Jan 3, 2023, 12:12 AM

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo katalonams pirmaujant 62:57, tačiau Chuso Mateo auklėtiniai sėkmingai startavę greitai rezultatą išlygino.

Š.Jasikevičius nedelsdamas paprašė minutės pertraukėlės, o jo išsakytas pastabas geriausiai išgirdo Nicolasas Laprovittola su Cory Higginsu.

Pirmiausiai krepšininkai pataikė tritaškius, o vėliau N.Laprovittola pridėjo 4 taškus, tuo tarpu C.Higginsas pelnė net 10 taškų.

Po tokios krepšininkų atkarpos, likus žaisti mažiau nei 2 minutes „Barcelona“ pirmavo 82:73. Walteris Tavaresas dvitaškiu atsilikimą sušvelnino, o kitoje aikštės pusėje apsigynę „Real“ išbėgo į greitą ataką, tačiau ją sugebėjo nutraukti Š.Jasikevičius, sugebėdamas išsiprašyti teisėjų peržiūros dėl galimos pražangos.

Šeimininkai iš lėto pradėję ataką nesugebėjo užpulti, o N.Laprovittola greitoje atakoje pelnęs 2 taškus užtikrino svečių pergalę.

„Barcelona“ ekipoje rungtyniaujantis Rokas Jokubaitis per 9 minutes taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė ir rungtynes baigė su –3 naudingumo balais.

„Real“: Walteris Tavaresas 19, Guerschonas Yabusele ir Džananas Musa po 14.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 19, Cory Higginsas 18, Nikola Mirotičius 12.

Katalonai turėdami 11 pergalių ir 3 pralaimėjimus Ispanijos krepšinio čempionate užima 2-ąją vietą. Madridiečiai su tokiu pačiu pergalių ir pralaimėjimų santykiu užima 1-ąją vietą.