G. Antetokounmpo rezultatyvumo rekordas padėjo „Bucks“ nutraukti „Wizards“ penkių pergalių seriją

Dar vieną pergalę NBA čempionate antradienio vakarą iškovojo „Milwaukee Bucks“ (24/13) krepšininkai. Mike'o Budenholzero auklėtiniai namuose 123:113 (32:28, 29:21, 29:36, 33:28) palaužė „Washington Wizards“ (17/22) ekipą, o pergalės kalbiu buvo ekipos žvaigždė Giannis Antetokounmpo.

G.Antetokounmpo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 4, 2023, 7:43 AM

„Bucks“ nutraukė penkių iš eilės „Wizards“ ekipos pergalių seriją, o lemiamu tapo antrasis kėlinys, kai šeimininkai laimėjo atkarpą 19:2 ir ilsėtis išėjo pirmaudami 61:49, o po pertraukos pridėjo dar du taškus.

Graikas nugalėtojams per 36 minutes surinko net 55 taškus (20/30 dvit., 0/3 trit., 15/16 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet padarė 5 klaidas, prasižengė 3 kartus. Jam tai yra rezultatyviausios karjeros rungtynės.

Ankstesnį taškų rekordą 28-erių krepšininkas buvo pasiekęs 2019-siais, kai į „Philadelpia 76ers“ krepšį įmetė 52 taškus.

Puolėjas per paskutines trejas rungtynes mesdavo bent po 40 taškų. Toks pasiekimas „Bucks“ klube – pirmasis nuo 1972-ųjų, kai tą padarė Kareemas Abdul-Jabbaras.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Kristaps Porzingis. Jis per 35 minutes surinko 22 taškus (5/8 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

„Wizards“: Kristaps Porzingis 22 (5/8 dvit., 9 atk. kam.), Kyle Kuzma 20 (10/22 dvit., 0/6 trit.), Corey Kispertas, Deni Avdija ir Rui Hachimura po 12, Danielas Gaffordas 11 (12 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 55 (20/30 dvit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Brookas Lopezas 21 (9/11 dvit., 12 atk. kam., 6 blk.), Bobby Portisas 17 (2/6 trit., 13 atk. kam.), Patas Connaughtonas 11.