„Real“ namuose sutrypė „Maccabi“ krepšininkus

Madrido „Real“ (11/6) namuose 98:65 (22:7, 29:27, 27:15, 20:16) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (9/8) ekipą.

Madrido „Real“ krepšininkai<br> Madrido „Real“ twitter nuotr.

2023-01-06 21:29, atnaujinta 2023-01-07 00:02

„Karališkasis“ klubas toną rungtynėms uždavė jau pirmajame kėlinyje. Šeimininkai į savo krepšį praleido vos 7 taškus ir į antrąjį kėlinį žengė su 15 taškų persvara.

Galutinį tašką rungtynėse „Real“ padėjo trečiajame kėlinyje. Pirmaudami 62:43 Madrido krepšininkai pelnė 12 taškų be atsako ir nokautavo „Maccabi“ ekipą.

„Real“: Petras Cornelie ir Džananas Musa po 18, Guerschonas Yabusele 16.

„Maccabi“: Jalenas Adamsas 15, Joshas Nebo 11, Lorenzo Brownas 9.

„Real“ praėjusiame ture nusileido Vitorijos „Baskonia“ komandai ir po 17 rungtynių savo sąskaitoje turėdami 11 pergalių užima 2-ąją vietą.

„Maccabi“ buvo laimėjusi dvi dvikovas paeiliui ir su 9 pergalėmis rikiuojasi 9-oje vietoje. Praėjusiame sezone abejose reguliaraus sezono tarpusavio dvikovose pergales šventė namų komandos.