NBA naktis: šiurpi K. Duranto trauma ir smūgis į galvą

NBA lygoje sekmadienį netrūko veiksmo, o jo epicentre atsidūrė Kevino Duranto trauma ir Jordano Clarksono smūgis varžovui.

NBA naktis: šiurpi K. Duranto trauma ir smūgis į galvą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-01-09 07:46, atnaujinta 2023-01-09 09:18

Brooklyn Nets“ (27/13) klubas sekmadienį namuose po atkaklios kovos paskutinėmis sekundėmis 102:101 (31:30, 35:34, 13:18, 23:19) įveikė „Miami Heat“ (21/20) komandą.

Tiesa, pergalę apkartino „Nets“ lyderio K.Duranto trauma. Trečiojo kėlinio pabaigoje J.Butleris užgriuvo ant K.Duranto kojos, po epizodo krepšininkas liko gulėti ant parketo.

Nors NBA žvaigždė bandė tęsti rungtynes, jis netrukus buvo pakeistas, o vėliau paliko areną. Pranešama, kad pirmadienį jam bus atlikti tyrimai.

K.Durantas rungtynėse buvo spėjęs pelnyti 17 taškų ir atkovoti 5 kamuolius.

„Heat“: Jimmy Butleris 26, Tyleris Herro 24, Bamas Adebayo, Haywoodas Highsmithas ir Maxas Strusas po 10.

„Nets“: Kyrie Irvingas 29, Kevinas Durantas 17, Sethas Curry 14, Nicolasas Claxtonas 13.

Kitame mače „Memphis Grizzlies“ (26/13) namuose 123:118 (23:24, 43:28, 32:38, 25:28) įveikė „Utah Jazz“ (20/23) komandą.

Tiesa, rungtynėse didžiausią dėmesį kaustė Jordanas Clarksonas, kuris dėl smūgio varžovui buvo pašalintas iš rungtynių.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Jazz“ krepšininkas praleido varžovą Desmondą Bane'ą gynyboje, tad bandė jį stabdyti pražanga. Visgi krepšininkas pasirinko brutalų sprendimą ir smogė jam iš nugaros.

Po šio epizodo „Grizzlies“ žaidėjai užsipuolė J.Clarksoną, tad teisėjams teko raminti krepšininkus.

J.Clarksonas buvo diskvalifikuotas, o „Grizzlies“ išsaugojo turėtą pranašumą ir šventė pergalę.

„Grizzlies“: Desmondas Bane'as 24, Tyusas Jonesas 21, Jarenas Jacksonas 19, Dillonas Brooksas 15.

„Jazz“: Lauri Markkanenas 21, Kelly Olynykas 19, Jordanas Clarksonas 17, Malikas Beasley 15.