Serija grįžta į Vilnių – rungtynių pabaigoje subyrėjęs „Rytas pralaimėjo prieš PAOK

Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygoje po itin permainingos kovos 78:81 (17:23, 29:11, 24:11, 20:24) nusileido Salonikų PAOK klubui.

PAOK – „Rytas“<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 11, 2023, 7:00 PM, atnaujinta Jan 11, 2023, 9:41 PM

Vilniečiai nuostabiai pradėjo rungtynes ir Marcusui Fosteriui jau pirmajame kėlinyje surinkus 11 taškų „Rytas“ pirmavo 20:9.

Visgi, antrasis kėlinys virto tikra tragedija. „Rytui“ pirmaujant 28:21 šeimininkai surengė atkarpą 18:2, o pirmąją pusę užbaigė su 12 taškų pranašumu – 46:34.

Po pertraukos ir vėl žaidimas apsivertė aukštyn kojomis. Vilniečiai puolime darė ką norėjo, o savo gynyboje skandino varžovus ir į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudamas 58:57.

Ketvirtajame kėlinyje vakarėlį užkūrė Benedekas Varadi. Vengras pelnė 12 taškų, o likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes vilniečiai pirmavo dviženkliu skirtumu – 77:67.

Deja, Giedriaus Žibėno auklėtiniai užstrigo puolime ir į paskutinę minutę žengė rezultatui esant lygiam – 78:78.

Jos metu visi vilniečių metimai skriejo pro šalį, o pergalingą metimą pataikė Jalenas Riley, kuris likus žaisti 14 sekundžių smeigė tritaškį.

„Ryto“ gretose nesustabdomas buvo Marcusas Fosteris. Amerikietis per 31 minutę surinko 31 tašką (5/8 dvit., 5/12 trit., 6/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 3 klaidas ir 22 naudingumo balus.

PAOK: Jaylenas Handsas 20, Jalenas Riley 15, Yannickas Franke 10.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 31, Benedekas Varadi ir Martynas Echodas po 12.

„Rytas“ ir PAOK susitinka įkrintamųjų varžybų serijoje iki 2 pergalių.

Pirmąsias rungtynes Vilniuje Lietuvos čempionai laimėjo 85:62. Lemiamos rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos spalio 17 dieną.

H grupėje vilniečiai iškovojo 3 pergales, patyrė 2 pralaimėjimus ir į įkrintamąsias žengė užėmę antrąją vietą.

PAOK G grupėje su 2 pergalėmis liko trečioje pozicijoje.