G. Žibėnas prakalbo apie papildymą „Ryto“ gretose: „Tai nėra prioritetinis klausimas“

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai grįžo į pergalių kelią. Šeštadienį Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse 98:77 sutriuškino Prienų „Labas GAS“ krepšininkus.

G.Žibėnas.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Vilniečiai šventė pergalę namuose.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 14, 2023, 8:33 PM

Pamatus pergalei vilniečiai pasistatė antrojo kėlinio metu, per kurį įmetė net 39 taškus. Tiesa, mačo pradžioje „Rytui“ sekėsi ne viskas – pirmajame kėlinyje LKL čempionai turėjo septynių taškų deficitą.

„Rungtynes pradėjome blankiai. Galbūt tai persikėlė iš praėjusios dvikovos Graikijoje. Žaidėjai pamatė, kad negalime taip žaisti, įjungėme kitą pavarą ir pradėjome dirbti gynyboje.

Kai pradedi darbuotis gynyboje, atsiranda ir puolimas. Smagiai sužaidėme antrąjį kėlinį, šiose rungtynėse to pakako“, – po dvikovos kalbėjo „Ryto“ treneris G.Žibėnas.

Sostinės ekipos treneris taip pat neneigė, kad „Rytas“ ateityje gali sulaukti pastiprinimo.

„Bet kuo mes tikrai nepasistiprintume. Rinką sekame, dirba visa komanda ties tuo klausimo, bet ko mes tikrai neimsime. Jei atsiras kažkas kažkur ir galimybės leis, tai kodėl gi ne.

Bet šiuo metu mes koncentruojamės į antradienio rungtynes, tai nėra prioritetinis klausimas“, – akcentavo G.Žibėnas.

Artimiausias rungtynes „Rytas“ žais antradienį. Namuose sostinės klubas priims Salonikų PAOK krepšininkus. FIBA Čempionų lygos įkrintamųjų varžybų serijoje iki dviejų pergalių šiuo metu yra lygybė 1:1.