Panevėžio „Lietkabelis“ Europos taurėje pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Panevėžio „Lietkabelis“ (4/7) trečiadienį Europos taurės A grupėje neturėjo vilčių prieš Ulmo „Ratiopharm“ (6/5) klubą – 69:78 (13:27, 25:16, 11:22, 20:13). Tai buvo jau ketvirtasis Panevėžio ekipos pralaimėjimas paeiliui.

Europos taurė: Ulmo „Ratiopharm“ – Panevėžio „Lietkabelis“.<br>LKL nuotr.

2023-01-18 20:07, atnaujinta 2023-01-18 22:45

Nenado Čanako auklėtiniai į duobę krito dar pirmojo kėlinio metu, kurį pralaimėjo net 13:27.

Tiesa, tai nepalaužė panevėžiečių, kurie antrojo kėlinio metu sugebėjo sumažinti deficitą iki keturių taškų – 36:40.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos ir vėl prasidėjo tos pačios problemos – netaiklūs tolimi metimai ir skylės gynyboje.

Tuo pasinaudoję šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą – 65:49.

Ketvirtojo kėlinio metu svečiai iš Panevėžio dar bandė vytis varžovus, tačiau pastangų ir jėgų neužteko.

Tai buvo jau septintasis N.Čanako auklėtinių pralaimėjimas šiame sezone.

„Ratiopharm“: Yago Dos Santosas 21, Davidas Fuchsas 10, Brandonas Paulas 9.

„Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 16, Benas Griciūnas 9 (6 rez. perd.), Gediminas Orelikas 8 (0/7 trit.), Kristianas Kullamae 7 (6 atk. kam.).