Tel Avivo „Maccabi“ grįžo į pergalių kelią L. Brownas patyrė traumą

Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Tel Avivo „Maccabi“ (11/9) ekipa. Ketvirtadienį Izraelio klubas namuose 87:74 (25:10, 13:18, 25:22, 24:24) pranoko Berlyno ALBA (6/14) krepšininkus.

Tel Avivo klubas šventė pergalę.<br>Zuma/Scanpix nuotr.
ALBA krepšininkai.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Jan 19, 2023, 8:58 PM, atnaujinta Jan 20, 2023, 12:19 AM

Dviženklį pranašumą audringai savų sirgalių palaikomi aikštės šeimininkai susikrovė dar pirmajame kėlinyje. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė net 15 taškų – 25:10.

Iniciatyvą „Maccabi“ išlaikė iki pat mačo pabaigos. Arčiausiai varžovų ALBA buvo priartėjusi tik sumažinusi atsilikimą iki 8 taškų.

Tel Avivo klubo pergalę aptemdė Lorenzo Browno pirmajame kėlinyje patirta trauma. Krepšininkas susižeidė čiurną.

Pirmoji šių komandų tarpusavio akistata Berlyne baigėsi svečių pergale 83:70.

ALBA: Gabriele Procida ir Jaleenas Smithas po 12, Louisas Olinde ir Timas Schneideris po 9

„Maccabi“: Wade’as Baldwinas 33, Bonzie Colsonas 11, Darrunas Hilliardas 9.