Baskų lietuviai buvo naudingi, bet su šypsena iš Vitorijos grįžta Šaras ir R. Jokubaitis T. Sedekerskis sužaidė naudingiausias Eurolygos karjeros rungtynes

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (13/7) ekipa, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis, laimėjo Eurolygos Ispanijos klubų mūšį. Ketvirtadienį Šaro auklėtiniai išvykoje 85:78 (28:28, 19:12, 17:23, 21:15) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (12/8) ekipą, kurios garbę gina Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis.

Š.Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 19, 2023, 9:28 PM, atnaujinta Jan 20, 2023, 12:20 AM

Tikru katalonų galvos skausmu tapo sėkmingai rungtyniavęs Tadas Sedekerskis.

Lietuvis buvo rezultatyviausias aikštės šeimininkų gretose, įmesdamas 16 kamuolių ir atkovodamas 6 kamuolius. 23 naudingumo balus surinkęs T.Sedekerskis sužaidė savo naudingiausias Eurolygos karjeros rungtynes.

Mače neliko nepastebėti ir R.Jokubaitis, ir R.Giedraitis. R. Jokubaitis įmetė 13 taškų ir surinko 14 naudingumo balų, o R.Giedraitis pasižymėjo įmesdamas 11 ir surinkdamas 10 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje Šaro auklėtiniai įgijo dviženklį pranašumą ir Vitorijos klubui į priekį neleido į priekį išsiveržti iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Ketvirtajame kėlinyje „Baskonia“ buvo sumažinusi atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau tada spurtavusi „Barcelona“ nužingsniavo iki pergalės.

Pirmoji šių komandų akistata Katalonijos sostinėje baigėsi Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergale 96:84.

„Baskonia“: Tadas Sedekerskis 16, Daultonas Hommesas 12, Rokas Giedraitis 11.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15, Rokas Jokubaitis 13, Tomašas Satoransky 11.