„Panathinaikos“ įveikęs „Žalgiris“ pateko į Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finalą

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda be pralaimėjimų žygiuoja Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Vytauto Pliaugos treniruojama ekipa rezultatu 73:65 (20:17, 16:17, 21:15, 16:16) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ir grupėje užėmė pirmą vietą. Turnyro finale kauniečiai susitiks su Madrido „Real“ jaunimu.

„Žalgiris“ pateko į Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finalą<br> Žalgirio twitter nuotr.

zalgiris.lt

Jan 21, 2023, 9:05 PM

Baudų metimus susitikimo pradžioje realizavo Kevinas Šacas ir Kristupas Kepežinskas, Vytautas Žygas ir Justas Stonkus surinko po keturis taškus – 12:4. Aleksas Bieliauskas pasižymėjo dvitaškiu iš po krepšio, o kėlinio pabaigoje K.Kepežinskas smeigė du tritaškius iš eilės – 20:17.

V.Žygas įmetė baudos metimą, septynis taškus iš eilės surinko J.Stonkus, o savo taškų sąskaitą dvitaškiu atidarė Augustas Navickas – 30:28. J.Stonkus per likusią kėlinio dalį pridėjo dar keturis taškus, o su kėlinio sirena du taškus įsirašė V.Žygas – 36:34.

Po pertraukos K.Šacas įmetė dvitaškį, J.Stonkus taikliai atakavo iš toli ir pridėjo dvitaškį su varžovo pražanga, o A.Bieliauskas pelnė keturis taškus iš eilės – 48:40. Keturis taškus iš eilės pelnė Mnatas Kočanas, Mantas Juzėnas paleido taiklų tritaškį, o A.Bieliauskas sumetė du baudų metimus – 57:49.

Lemiamo ketvirčio metu metimus iš po krepšio pataikė A.Bieliauskas, V.Žygas ir K.Šacas, J.Stonkus švystelėjo taiklų tritaškį ir skirtumas išaugo iki dviženklio – 66:56. A.Bieliauskas įvertė dar vieną dvitaškį ir tašką pridėjo baudos metimu, D.Buika ir K.Kepežinskas sumetė po du baudų metimus, o „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 73:65.

„Žalgiris“: J.Stonkus 24, A.Bieliauskas 13 (13 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), K.Kepežinskas 10, V.Žygas 9 (5 atk. kam.), K.Šacas 6 (6 atk. kam.), M.Kočanas 4, M.Juzėnas 3, D.Buika 2 (5 rez. perd.), A.Navickas 2, N.Raupelis 0.

„Panathinaikos“: N.Avdalas 19, A.Samontourovas 18, A.Koustenis 12.