Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai šeštadienį ryte 75:73 (22:21, 22:18, 12:15, 19:19) įveikė „Next Generation Team“.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę Eurolygos jaunimo turnyre<br> Žalgirio twitter nuotr.

Jan 21, 2023, 12:24 PM

Likus žaisti 2 minutes žalgiriečiai pirmavo vos vienu tašku – 71:70, tačiau Vyauto Žygo tritaškis suteikė kauniečiams svaresnį pranašumą.

Visgi, Illanas Pietrusas pataikęs du baudos metimus leido „Next Generation Team“ į paskutinę minutę žengti su 2 taškų deficitų.

Likus žaisti 7 sekundes Mohamedas Diawara stojo prie baudų linijos ir galėjo išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik pirmąjį metimą.

Kamuolį atkovojęs Justas Stonkus iš karto stojo prie baudų linijos, tačiau ir jis pataikė tik pirmąjį metimą. I.Pietrusas dar galėjo tolimu metimu išplėšti pergalę, tačiau metimas buvo netikslus.

„Žalgiris“: Vytautas Žygas 17, Justas Stonkus 15, Mantas Kočanas, Aleksas Bieliauskas ir Dovydas Buika po 10.

„Next Generation Team“: Illanas Pietrusas 24, Mohamedas Diawwara 15, Lucas Giovannetti 14.

Pirmose rungtynėse „Žalgiris“ 82:68 įveikė Miuncheno „Bayern“ jaunimą, o į paskutines grupes rungtynes žengs šeštadienį 18 val. prieš Atėnų „Panathinaikos“.