Emocijų pliūpsnis Belgrade: „Partizan“ pasiekė saldų revanšą prieš „Crvena zvezda“ klubą Teisėjus iš salės palydėjo apsauginiai

Belgrado „Partizan“ (10/11) penktadienį Eurolygoje pasiekė revanšą prieš „Crvena zvezda“ (10/11) klubą, kai išvykoje parklupdė varžovus 79:78 (20:18, 25:19, 12:17, 22:24).

Emocingas Belgrado derbis Eurolygoje: „Crvena zvezda“ – „Partizan“.<br>M.Patašiaus nuotr.

Jan 27, 2023, 7:28 PM, atnaujinta Jan 27, 2023, 11:55 PM

Rugntynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmosios pusės turėjo 8 taškų pranašumą – 37:45.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos šeimininkai ėmė žaisti agresyviau, o tam padėjo ir triukšminga sirgalių minia.

Prieš lemiamą ketvirtį iš „Partizan“ pranašumo liko tik trys taškai – 57:54.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas klostėsi taškas į tašką, o „Partizan“ gretose ėmė dominuoti Zachas Leday, kuris pataikė kelis tolimus metimus, pridėjo dvitaškį – 72:67.

Iki mačo pabaigos likus 1 min., „Crvena zvezda“ sumažino skirtumą iki vieno taško – 71:72, tačiau vėliau sekė keli blogi Nemanja Nedovičiaus sprendimai, kurie nutolino šeimininkus nuo pergalės.

Tiesa, aidint rungtynių sirenai tas pats N.Nedovičius pataikė tolimą metimą, kuris sumažino skirtumą iki 1 taško, tačiau tai menka paguoda.

Pirmąjį tarpusavio mačą laimėjo „Crvena zvezda“ 76:73.

Po mačo rungtynių arbitrus iš salės palydėjo apsauginiai, mat į teisėjus ėmė skrieti įvairūs daiktai.

„Crvena zvezda“: Luca Vildoza 26, Nemanja Nedovičius 23 (6/11 dvitaškiai), Ognjenas Dobričius 13, Filipas Petruševas 8 (10 atk. kam.).

„Partizan“: Zachas LeDay‘us ir Dante Exumas po 20, Mathiasas Lessortas 13 (8 atk. kam.), Alenas Smailagičius 7.