Nepaisant puikių K. Irvingo rungtynių, „Nets“ nusileido konferencijos autsaideriams

NBA lygoje „Brooklyn Nets“ (29/19) krepšininkai namuose 122:130 (27:30, 32:28, 31:43, 32:29) nusileido „Detroit Pistons“ (13/37) komandai.

K. Irvingas ir S.Bey'us.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2023-01-27 09:00, atnaujinta 2023-01-27 10:59

Svečiai rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje. Po pirmosios rungtynių pusės „Pistons“ atsilikinėjo 58:59, tačiau iškart po ilgiosios pertraukos Detroito klubas spurtavo 17:5 ir susikrovė dviženklę persvarą.

Likusių rungtynių metu „Nets“ komandai nepavyko priartėti per mažesnį nei 5 taškų atstumą ir šeimininkai privalėjo pripažinti „Pistons“ pranašumą.

Pralaimėtojų komandoje puikiai rungtyniavo Kyrie Irvingas. Gynėjas per 38 minutes pelnė 40 taškų (8/15 dvit., 6/12 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 4 kartus suklydo.

„Pistons“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Saddiq’as Bey’us. Puolėjas surinko 25 taškus (5/11 dvit., 5/8 trit.), 9 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Bruklyno klubas turėdamas 29 pergales ir 19 pralaimėjimų Rytų konferencijoje užima 4-ąją vietą. „Pistons“ su 13 laimėjimų ir 37 nesėkmėmis užima paskutinę, 15-ąją poziciją.

„Nets“: Kyrie Irvingas 40, Nicas Claxtonas 27, Edmondas Sumneris 24.

„Pistons“: Saddiq’as Bey’us 25, Alecas Burksas 20, Jalenas Durenas 17.