Ą. Tubelis sugebėjo „Wilcats“ atvesti į 19-ąją pergalę NCAA

Puikų pasirodymą šeštadienį NCAA čempionate surengė Ąžuolas Tubelis, o jo vedama Arizonos „Wildcats“ iškovojo 19-ąją pergalę po 22 dvikovų NCAA čempionate. „Wildcats“ svečiuose 95:72 (38:36, 57:36) susitvarkė su Vašingtono „Huskies“ krepšininkais.

Ą. Tubelis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Ą. Tubelis<br>AFP/Scanpix nuotr.
Ą. Tubelis<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 29, 2023, 11:18 AM

Ą.Tubelis buvo geriausias savo ekipoje ir surinko dvigubą dviženklį: žaidė 35 minutes, o per jas pelnė 25 taškus (10/16 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.) ir atsikovojo 10 kamuolių.

Šiame sezone lietuvis beveik visuose mačuose pelnė dvigubą dviženklį, o įmestų taškų vidurkis siekia 20 taškų. Ąžuolo brolis Tautvilas mačui nebuvo registruotas.

A.Tubeliui talkino 21 tašką pelnęs Oumaras Ballo.

Vašingtono universitetui 25 taškus pelnė Keionas Brooksas.

Dar viename mače Butlerio universiteto „Bulldogs“ (11/12) ekipa atrodė beviltiškai ir nusileido Seton Hallo universiteto „Pirates“ (13/9) atstovams 49:70 (18:38, 31:32).

Pralaimėjusių ekipoje kovojęs lietuvis Simonas Lukošius per 31 minutę sugebėjo įmesti 11 taškų ir atsikovoti 4 kamuolius.

Nugalėtojams su 15 taškų rezultatyviausiu buvo Dre Davisas.