Ispanijos čempionate neblizganti „Valencia“ laimėjo Eurolygoje penktą kartą iš eilės: patiesė „Bayern“ ekipą

Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse antradienį „Valencia“ (12/10) ekipa namuose įveikė Miuncheno „Bayern“ (9/13) klubą 82:73 (16:14, 17:18, 28:24, 21:17).

Eurolygos kova Ispanijoje: „Valencia“ – „Bayern“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 31, 2023, 9:36 PM, atnaujinta Feb 1, 2023, 12:10 AM

Ispanijos klubui tai buvo penktoji iš eilės pergalė Eurolygoje.

Ispanijos čempionate Valensijos ekipa žaidžia kur kas prasčiau ir dalijasi 8-10 vietomis.

Po dviejų kėlinių „Valencia“ pirmavo 33:32, tad po pertraukos turėjo iš naujo įrodinėti savo pranašumą.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai atsiliko 47:51, bet po spurto atitrūko 61:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Valencia“ pelnė 11 taškų iš eilės ir ėmė triuškinti svečius 75:58.

Šeimininkų ekipai Jonah Radebaugh pelnė 14 taškų, o naujokas Shannonas Evansas pridėjo tris tritaškius ir pelnė 9 taškus.

„Valencia“: Jonah Radebaugh 14 (5 atk. kam.), Chrisas Jonesas 11, Xabi Lopezas-Arostegui ir Klemenas Prepeličius po 10.

„Bayern“: Cassius Winstonas 22 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nielsas Giffey 14, D.J.Seeley ir Freddie Gillespie (6 atk. kam.) po 6.

Iki šio mačo „Valencia“ klubas buvo ant „Top-8“ ribos – su 11 pergalių ir 10 pralaimėjimų užėmė 9-ąją vietą. „Bayern“ su 9 pergalėmis ir 12 nesėkmių buvo 13-oje vietoje.