Eurolygos lyderių dvikova – be intrigos: „Olympiakos“ Stambule atvelėjo šonus „Fenerbahce“ ekipai

Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse antradienį Stambule susidrūrė greta žengiančios „Fenerbahce“ (13/9) ir Pirėjo „Olympiakos“ (15/7) ekipos, bet kovos nebuvo: šeimininkai beviltiškai pralaimėjo 73:93 (10:24, 20:27, 21:26, 22:16).

D. Itoudis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 31, 2023, 7:34 PM, atnaujinta Jan 31, 2023, 10:42 PM

Mačo baigtis buvo aiški jau po dviejų kėlinių, kai šeimininkai atsiliko 30:51.

Prieš pertrauką nepatenkinti sirgaliai bandė susidoroti su teisėjais, kuriems prireikė apsaugos pagalbos.

Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko priartėti iki 13 taškų (66:79), tačiau „Olympiakos“ pergalingai baigė rungtynes.

„Fenerbahce“ ekipą bandė gelbėti Marko Guduričius, kuris per 27 min. pelnė 24 taškus.

„Olympiakos“ lyderis buvo Kostas Papanikolaou, jis per 32 min. surinko 21 tašką.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 24 (4/7 dvitaškių, 5/11 tritaškių), Melihas Mahmutoglu 14 (4/10 tritaškių), Devinas Bookeris ir Kostas Antetokounmpo (7 atk. kam.) po 10.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 21 (10/11 baudų), Isaiah Canaanas 20 (6/9 tritaškių), Thomas Walkupas (6 rez. perd.), Saša Vezenkovas (12 atk. kam.) ir Shaquielle'as McKissicas po 12.

Iki šio mačo „Fenerbahce“ su 13 pregalių ir 8 pralaimėjimais rikiavosi trečioje vietoje, graikai su 14 pergalių ir 7 nesėkmėmis buvo laipteliu aukščiau.