Luka Dončičius po traumos grįžo su trenksmu: „Pistons“ komandai atseikėjo 53 taškus

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidė slovėnas Luka Dončičius, o jo atstovaujama „Dallas Mavericks“ (27/25) į komanda namuose 111:105 (30:27, 23:30, 30:27, 28:21) nugalėjo „Detroit Pistons“ (13/39) krepšininkais.

Luka Dončičius.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 31, 2023, 8:26 AM, atnaujinta Jan 31, 2023, 8:27 AM

Įspūdingai rungtyniavęs L.Dončičius per 36 min. pelnė net 53 taškus (12/13 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 14/18 baudų), atkovojo 8 kamuolius iri atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Slovėnas praleido pastarąsias „Mavericks“ rungtynes su „Utah Jazz“, nes sausio 27-ąją mače su „Phoenis Suns“ pasitempė čiurną.

Tačiau L.Dončičius greit atsigavo ir parodė, ką gali.

Jis net 24 taškus pelnė per pirmąjį ketvirtį.

Per NBA karjerą L.Dončičius penktą kartą pelnė 50 ir daugiau taškų.

Po dviejų kėlinių „Mavericks“ atsiliko 53:57, bet po pertraukos šeimininkai perlaužė rungtynes.

Detroito ekipai kroatas Bojanas Bogdanovičius per 36 min. pelnė 29 taškus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 53 (12/13 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 14/18 baudų, 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 12, Reggie Bullockas 9.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 29 (6/8 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 5 atk. kam.), Saddiqas Bey 18, Jadenas Ivey 14.