Po žaidėjo išvarymo iš aikštės – teisėjų ir „Fenerbahce“ sirgalių kaktomuša

Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse antradienį Stambule susidrūrė greta žengiančios „Fenerbahce“ (13/9) ir Pirėjo „Olympiakos“ (15/7) ekipos, bet kovos nebuvo: šeimininkai beviltiškai pralaimėjo 73:93 (10:24, 20:27, 21:26, 22:16).

Po žaidėjo išvarymo iš aikštės – teisėjų ir „Fenerbahce“ sirgalių kaktomuša.<br> Lrytas.lt montažas.

Feb 1, 2023, 11:34 AM

Mačo baigtis buvo aiški jau po dviejų kėlinių, kai šeimininkai atsiliko 30:51. Maža to, už dvi technines baudas iš aikštės buvo išvarytas turkų lyderis Scottie Wilbekinas.

Prieš pertrauką nepatenkinti sirgaliai dėl šio epizodo bandė susidoroti su teisėjais, kuriems prireikė apsaugos pagalbos.

Didelė grupė aistruolių pastojo kelią arbitrams, kurie negalėjo praeiti į rūbinę.

Sirgalius pavyko sutramdyti tik apsaugos darbuotojams.