Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs D. Sabonis vedė „Kings“ į pergalę

NBA lygoje Domantas Sabonis buvo nesustabdomas, o „Sacramento Kings“ (29/21) išvykoje 119:109 (30:31, 31:23, 28:30, 30:25) įveikė „San Antonio Spurs“ (14/38) krepšinnkus.

D. Sabonis.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Feb 2, 2023, 8:08 AM, atnaujinta Feb 2, 2023, 8:09 AM

Lemiama rungtynių atkarpa įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje. Svečiai pirmaudami 97:94 surengė atkarpą 15:5 ir likus rungtyniauti mažiau nei 4 minutes įgijo dviženklį pranašumą – 112:99.

„Spurs“ pelnė 6 taškus paeiliui ir pradėjo vėl galvoti apie galimą pergalę, tačiau tuomet po dviejų D.Sabonio rezultatyvių perdavimų Malikas Monkas smeigė dvitaškį ir tritaškį.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 34 taškus (14/18 dvit., 1/2 trit., 3/5 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Lietuvio atstovaujamas „Kings“ klubas Vakarų konferencijoje su 29 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu užima 3-ąją vietą. „Spurs“ su 14 laimėjimų ir 38 nesėkmėmis rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

„Spurs“: Malaki Branhamas 22, Joshas Richardsonas 19, Keldonas Johnsonas ir Jakobas Poeltlas po 18.

„Kings“: Domantas Sabonis 34, De'Aaronas Foxas 31, Malikas Monkas 22.