Domantas Sabonis nelaimėjo prieš buvusią komandą, o „Kings“ nepratęsė pergalių serijos

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (29/22) svečiuose 104:107 (27:28, 21:32, 32:27, 24:20) pralaimėjo „Indiana Pacers“ (25/29) krepšininkams.

Domantas Sabonis.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 4, 2023, 7:49 AM, atnaujinta Feb 4, 2023, 8:12 AM

„Kings“ suklupo po dvejų pergalingų rungtynių, o D.Saboniui nepavyko laimėti prieš komandą, iš kurios praėjusį sezoną buvo iškeistas į Sakramentą.

„Kings“ klubas lieka trečias Vakarų konferencijoje.

26 metų D.Sabonis per 38 min. pelnė 15 taškų (6/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), ir atkovojo 16 kamuolių. Jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, padarė 4 klaidas ir 3 sykius prasižengė.

„Kings“ atsiliko po dviejų kėlinių 48:60 ir po pertraukos visąlaik vijosi šeimininkus.

Tikslas buvo netoli – likus 2 min. skirtumas beliko 3 taškai (104:107).

Tačiau per likusį laiką nė viena komanda nesugebėjo pelnyti nė taško.

Paskutinį tritaškį prametė Harrisonas Barnesas.

Jis buvo rezultatyviausias Sakramento ekipoje, per 34 min. pelnęs 23 taškus (4/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/7 baudų).

Rungtynes dėl asmeninių priežasčių praleido vienas „Kings“ lyderių De'Aaronas Foxas.

„Pacers“: Buddy Hieldas 21 (5/9 tritaškių, 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Aaronas Nesmithas 17 (6 atk. kam.), Mylesas Turneris (13 atk. kam.) ir Bennedictas Mathurinas po 14.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 23 (4/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/7 baudų, 5 atk. kam.), Kevinas Huerteris 16, Domantas Sabonis (6/11 dvitaškių, 16 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Terence'as Davisas po 15, Malikas Monkas 12.