Muštynės NBA: „Timberwolves“ ir „Magic“ krepšininkai pliekėsi tarsi bušido kovotojai

Per NBA rungtynes naktį iš penktadienio į šeštadienį tarp „Minnesota Timberwolves“ (28/27) ir „Orlando Magic“ (21/32) trečiajame kėlinyje abiejų komandų atstovai taip susipliekė, kad teisėjai pašalino penkis krepšininkus.

Muštynės Mineapolyje.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 4, 2023, 8:43 AM, atnaujinta Feb 4, 2023, 9:12 AM

Šeimininkai galiausiai pralaimėjo rungtynes 120:127 (34:27, 23:37, 18:26, 45:37), o konfliktas kilo trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatui esant 73:83.

Aistros kilo, kaip „Timberwolves“ žaidėjas Austinas Riversas pradėjo ėmė užgaulioti ant „Magic“ atsarginių suolo esančius žaidėjus.

Itin emocingai į tai sureagavęs Mo Bamba kibo varžovui į atlapus.

Jie susikibo, bet M.Bama buvo parverstas ant parketo.

Tada į kovą įsijungė ir kiti abiejų komandų krepšininkai ir personalo darbuotojai.

Stiprių smūgių ir nokautų buvo išvengta, tačiau teisėjams teko padirbėti, kol buvo paskirtos bausmės.

Iš rungtynių buvo pašalinti „Magic“ žaidėjai M.Bamba ir Jalenas Suggsas, o „Timberwolves“ liko be A.Riverso, Jadeno McDanielso ir Taureano Prince’o.

Po rungtynių A.Riversas išplatino žinutę B.Mambai: „Aš ėjau vienas prieš penkis!!! Be jokio užnugario! Tau reikėjo komandos draugų, kitaip tu būtum nukautas! Mes visi tave žinome tik iš senos repo dainos... Ne dėl krepšinio. Ir Orlandas yra mano miestas. Paklausinėk aplinkui ir sužinosi. Jie su tavim nejuokaus. Faktas.“

Iki konflikto A.Riversas nepelnė nė taško, o B.Mamba buvo surinkęs 11 taškų.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 29 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Anthony Edwardsas 19, Luka Garza 17.

„Magic“: Cole'as Anthony 20 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Moritzas Wagneris 19, Markelle Fultzas 15.