Trys pergalės per savaitę: „Barcelona“ laimėjo ir ACB lygos mačą prieš Eurolygos klubą R. Jokubaitis buvo naudingiausias

Ispanijos krepšinio čempionato 19-ojo turo rungtynėse sekmadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (16/3) namuose 81:75 (14:24, 18:19, 25:16, 24:16) įveikė kitą Eurolygos ekipą „Valencia“ (9/10).

Šarūnas Jasikevičius.<br> Barca Basket nuotr.
 Rokas Jokubaitis.<br> Barca Basket nuotr.

2023-02-05 17:24, atnaujinta 2023-02-05 17:34

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir pats prasižengė 2 sykius.

Įžaidėjas surinko 20 naudingumo balų ir buvo naudingiausias savo ekipoje.

Tad Š.Jasikevičiaus auklėtiniai per savaitę sunkiai laimėjo visas trejas rungtynes namuose.

Eurolygoje jie palaužė Tel Avivo „Maccabi“ 83:78 ir Miuncheno „Bayern“ 72:70.

Ispanijos lygos mače „Barcelona“ po dviejų kėlinių atsiliko 32:43.

Po pertraukos skirtumas buvo panaikintas, o katalonai ėmė pirmauti likus 4,5 min.

Lemtingas buvo Alejandro Abrineso pataikytas tritaškis likus 31 sek., kai rezultats tapo 79:75.

Rezultatyviausias „Barcelona“ gretose buvo Nicolas Laprovittola, pelnęs 19 taškų, Nikola Mirotičius surinko 13 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

„Valencia“ ekipai Jasielis Rivero surinko 18 taškų, Kyle‘as Alexanderis – 16, Jamesas Webbas – 15.