Be J. Valančiūno rungtyniavusi „Pelicans“ sutriuškino „Kings“ ekipą su D. Saboniu

NBA lygoje Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (28/27) klubas namuose 136:104 (34:26, 36:26, 34:24, 32:28) sutriuškino „Sacramento Kings“ (29/23) su Domantu Saboniu.

Be J. Valančiūno rungtyniavusi „Pelicans“ sutriuškino „Kings“ D. Sabonio ekipą<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Feb 6, 2023, 7:58 AM, atnaujinta Feb 6, 2023, 8:07 AM

Visgi, rungtynėse pasirodė tik vienas lietuvis – D.Sabonis, kadangi dieną prieš rungtynes JV pasitempė keturgalvį raumenį.

Domantas per 28 minutes surinko 12 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 klaidas.

Naujojo Orleano ekipa į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje ir per visas 48 minutes neleido svečiams turėti persvaros.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Trey’us Murphy. Puolėjas per nepilnas 36 minutes pelnė 30 taškų (3/3 dvit., 6/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

„Pelicans“ ekipa laimėjo antrąsias rungtynes paeiliui, nors prieš tai buvo patyrusi 10 pralaimėjimų iš eilės.

Sakramento komanda su 29 pergalėmis ir 23 pralaimėjimais užima 3-ąją poziciją Vakarų konferencijoje. „Pelicans“ su 28 pergalėmis ir 27 pralaimėjimais rikiuojasi 8-oje vietoje.

„Pelicans“: Trey’us Murphy 30, C.J.McCollumas 24, Willy Hernangomezas 22.

„Kings“: Malikas Monkas 16, Domantas Sabonis ir Trey’us Lylesas po 12.