Be L. Jameso likęs „Lakers“ neatsilaikė prieš G. Antetokounmpo

Dar vieną pergalę į nepralaimėtų akistatų seriją NBA čempionate penktadienį įsirašė „Milwauke Bucks“ (38/17) ekipa. Mike'o Budenholzero auklėtiniai išvykoje 115:106 (26:31, 24:27, 38:23, 27:25) palaužė be karaliaus LeBrono Jameso žaidusią „Los Angeles Lakers“ (25/31).

Giannis Antetokounmpo<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 10, 2023, 9:07 AM, atnaujinta Feb 10, 2023, 9:15 AM

Šią savaitę Kareemo Abdul-Jabbaro taškų rekordą – 38388 – pagerinęs L.Jamesas dvikovą praleido dėl čiurnos traumos.

Los Andželo ekipai taip pat nepadėjo po mainų į ekipą atvykę žaidėjai, todėl aikštėje buvo tik aštuoni krepšininkai.

Rungtynėse dominavo Giannis Antetokounmpo – jis per 36 minutes pelnė 38 taškus (13/19 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 9/13 baudų metimų), atsikovojo 10 kamuoliu ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ atsitiesė trečiame kėlinyje, kai po spurto 10:0 išsiveržė į priekį 73:71 ir pirmavo likusį laiką 6–9 taškų skirtumu. „Bucks“ laimėjo devintą kartą iš eilės, o „Lakers“ tai yra trečia nesėkmė paeiliui.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22 (5 atk. kam., 1/6 tritaškių), Jrue Holiday’us 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Graysonas Allenas 12 (4/11 tritaškių), Brookas Lopezas 9 (10 atk. kam., 3 blokai).

„Lakers“: Dennisas Schroderis 25 (12 rez. perd.), Anthony Davisas 23 (16 atk. kam., 5 klaidos), Austinas Reavesas 18 (3/4 tritaškių), Lonnie Walkeris 15, Troy’us Brownas 11 (8 atk. kam., 3/4 tritaškių), Rui Hachimura 8 (6 atk. kam.).