D. Sabonis saldžiu dvigubu dviženkliu prisidėjo prie revanšo prieš „Mavericks“ ekipą

Dar praėjusią naktį pralaimėjimą „Dallas Mavericks“ (31/27) pratyrusi Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (32/24) ekipa šį kartą pasiekė saldų revanšą.

D.Sabonis.<br>AP/„Scanpix“ nuotr.

Feb 12, 2023, 7:59 AM, atnaujinta Feb 12, 2023, 8:13 AM

Sakramento klubas savų žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo pareikalavusios kovos 133:128 (34:32, 28:32, 24:24, 28:26, 19:14) pranoko svečius iš Teksaso valstijos.

Pergalingai pasibaigusioje akistatoje D.Sabonis pasižymėjo jau eiliniu dvigubu dviženkliu. Tai buvo 44-asis lietuvio dvigubas dviženklis. Jis pagal šį rodiklį NBA neturi sau lygių.

26-erių lietuvis per 41 minutę įmetė 22 taškus (10/12 dvit., 2/2 baud.) bei atkovojo 14 kamuolių. Tiesa, antrąjį mačą iš eilės aukštaūgį sustabdė pražangų problemos. D.Sabonis ir vėl taisykles pažeidė šešis kartus.

Dar pastebimesnis „Kings“ gretose buvo puolime spindėjęs De'Aaronas Foxas. Jis prie pergalės prisidėjo įmesdamas 36 taškus.

D.Sabonis aikštę dėl pražangų turėjo palikti antroje pratęsimo pusėje, bet iki tol jis joje atliko didvyrio darbą. Aukštaūgis ketvirtojo kėlinio pabaigoje atkovojo labai svarbų kamuolį ir įmetęs dvitaškį išplėšė pratęsimą.

Tuo metu „Mavericks“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir į rikiuotę sugrįžęs Luka Dončičius. Slovėnas per 41 minutę pelnė 27 taškus bei atkovojo 9 kamuolius, tačiau to buvo maža.

Rezultatyviau už slovėną sužaidė tik skambusis komandos naujokas Kyrie Irvingas. Jo sąskaitoje – 28 taškai.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 36, Domantas Sabonis ir Terence'as Davisas 22, Kevinas Huerteris 15.

„Dallas Mavericks“: Kyrie Irvingas 28, Luka Dončičius 27, Joshas Greenas 23.