Antroji pergalė – Prienų komanda palaužė be V. Šeškaus mačą baigusią „CBet“

Jonavos „CBet“ (11/9) komanda LKL gavo šaltą dušą prieš KMT finalo ketverto turnyrą. Be išvaryto Virginijaus Šeškaus mačą baigusi Jonavos ekipa namuose 74:85 (24:21, 27:17, 13:21, 13:26) nusileido Prienų „Labas GAS“ (2/18) klubui.

Antroji pergalė – Prienų komanda palaužė be V. Šeškaus mačą baigusią „CBet“<br> LKL nuotr.

Feb 14, 2023, 6:15 PM, atnaujinta Feb 14, 2023, 8:36 PM

„CBet“ komanda vertėsi ne tik be traumuoto Vytauto Šulskio, bet ir praeito mačo metu čiurną susižeidusio Edvino Šeškaus.

7:0 – taip atrodė mačo pradžia, kurią kūrė Jeffery Garrettas ir Goranas Huskičius. Pirmuosius taškus prieniškiams pelnė iš toli pataikęs Kyanas Andersonas, o Roberto Keliačiaus tritaškis rezultatą persvėrė – 8:7. „Labas GAS“ tęsė gerą atkarpą (12:7), bet įsibėgėti šeimininkai neleido ir po pirmo ketvirčio pirmavo 24:21.

Glynnas Watsonas ėmėsi kompensuoti netektis ir tapo ryškiu lyderiu savo komandoje. Būtent jo 7 taškai paeiliui antrojo kėlinio pradžioje suteikė „CBet“ svarų pranašumą – 31:21. Darius Tarvydas nutraukė sausrą kitoje aikštės pusėje, tačiau iniciatyvos iš savo rankų jonaviškiai nepaleido – 41:27. Puolime užtikrintai atrodę šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudavo 51:38.

Beje, G.Watsonas per du kėlinius pelnė 19 taškų, atliko 4 perdavimus bei rinko 24 naudingumo balus, rungtyniavęs be keitimų.

„CBet“ trečiajame kėlinyje į aikštę žengė tvirtai ir neleido oponentams kurstyti intrigos – 59:42. Tačiau tai buvo tyla prieš audrą. Galiausiai „Labas GAS“ parodė kitą veidą, surengė spurtą 14:0 ir vedama Tauro Jogėlos kvėpavo į nugaras Jonavos vyrams – 56:59. Maža to, „CBet“ neteko vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, kuris trečiojo kėlinio gale užsidirbo antrą techninę pražangą. Galiausiai G.Watsonas ir Martinas Laksa padėjo jonaviškiams ketvirtį baigti pirmaujant 64:59.

Justinas Jogminas ir K.Andersonas ėmė tempti į priekį prieniškius, o J.Wilsonas rezultatą persvėrė – 71:70. Tai buvo lūžis rungtynėse, kadangi „Labas GAS“ tik bėgo pirmyn – 77:72. Maža to, Dominykas Domarkas pataikė iš toli, o T.Jogėla galutinai žudė šeimininkus – 82:72.

T.Jogėla buvo vienas lyderių Prienų klube ir žaidė geriausią sezono mačą – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių bei 31 naudingumo balas. Jis gerino ir karjeros efektyvumo rodiklį LKL.

Jonavos komanda rotacijoje naudojo vos 7 žaidėjus, iš kurių taškus pelnė penki.

„CBet“: Glynnas Watsonas 23, Goranas Huskičius ir Martinas Laksa (7 atk. kam.) – po 15, Dovis Bičkauskis 11 (5 rez. perd.), Jeffery Garrettas 10 (7 atk. kam.).

„Labas GAS“: Tauras Jogėla (8/8 metimai, 10 atk. kam.) ir Kyanas Andersonas – po 19, Darius Tarvydas 15, Jamilas Wilsonas 12 (6 atk. kam.).

Jonaviečiai po 20 rungtynių su 11 pergalių LKL čempionate užima 6-ąją vietą.

„Labas GAS“ šventė tik 2 pergales ir užima paskutinę, 12-ąją poziciją.

Pirmose tarpusavio rungtynėse po pratęsimo pergalę 80:74 iškovojo „CBet“.