„Unicaja“ stebuklai tęsiasi – patiestas ir Madrido „Real“

Malagos „Unicaja“ Ispanijos karaliaus taurėje ir toliau demonstruoja fantastišką žaidimą. Ketvirtfinalyje įveikė „Barcelona“ ekipą, malagiečiai šeštadienį pusfinalyje 93:82 (17:19, 22:20, 27:20, 27:23) susitvarkė su Madrido „Real“ klubu.

„Unicaja“ stebuklai tęsiasi – patiestas ir Madrido „Real“<br> acb.com nuotr.

2023-02-18 21:50

Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo lygus – 39:39, tačiau antroje rungtynių pusėje „Unicaja“ pradėjo nuostabiai rungtyniauti puolime.

„Unicaja“ tiek per trečią, tiek per ketvirtą kėlinius pelnė po 27 taškus ir susikaupę dviženklį pranašumą šventė užtikrintą pergalę.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Davidas Kravišas. Bulgaras per 29 minutes surinko 20 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 6 atkovotus ir 1 prarastą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą.

„Unicaja“: Davidas Kravišas 20, Dylanas Osetkowski 14, Tysonas Carteris 12.

„Real“: Walteris Tavaresas 19, Gabrielis Deckas 15, Džananas Musa 10.

Finale „Unicaja“ susitiks su Tenerifės „Lenovo“ ir Badalonos „Joventut“ poros nugalėtojais.