R. Giedraičio ir T. Sedekerskio pastangų neužteko – „Baskonia“ baigė kovą dėl Ispanijos taurės

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos „Baskonia“ klubas neįveikė Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalio etapo.

T. Sedekerskis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Feb 18, 2023, 8:08 AM

Baskai 81:94 (19:14, 23:21, 15:33, 24:26) nusileido Badalonos „Joventut“ krepšininkams.

Abu lietuviai buvo rezultatyviausi „Baskonia“ žaidėjai.

R.Giedraitis ant parketo praleido 32 minutes, per kurias surinko 13 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 3/ 4 baud.), 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 klaidas.

T.Sedekerskis per 19 minučių pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse lemtingas tapo trečiasis kėlinys. Iki ilgosios pertraukos „Baskonia“ pirmavo 42:35, tačiau grįžus komandoms į aikštelę vaizdas gerokai pasikeitė.

„Joventut“ krepšininkai dominavo ir ketvirtį laimėję 33:15 žengė tvirtą žingsnį pergalės link.

„Joventut“: Ante Tomičius 18, Joelis Parra 15, Vladimiras Brodziansky 12.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 13, Tadas Sedekerskis 12, Markusas Howardas ir Dariusas Thompsonas po 11

Pusfinaliuose Badalonos „Joventut“ susitiks su Tenerifės „Lenovo“, o Madrido „Real“ lauks Malagos „Unicaja“ išbandymas.