Nuostabių R. Giedraičio rungtynių pergalei iškovoti nepakako

Bolonijos „Virtus“ (12/13) klubas namų Eurolygos rungtynėse 88:83 (16:19, 28:22, 24:21, 20:21) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (13/12) komandą.

R. Giedraitis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Feb 24, 2023, 9:33 PM, atnaujinta Feb 25, 2023, 1:16 PM

Likus rungtyniauti kiek daugiau nei 2 minutes Rokas Giedraitis pelnydamas du taškus su pražanga sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 76:78, tačiau jau netrukus „Baskonia“ šansus paskandino Milošas Teodosičius.

35-erių veteranas pataikė tritaškį, o vėl mesdamas tolimą metimą išprovokavo pražangą ir, pataikydamas visas 3 baudas, užtikrino šeimininkų pergalę.

M.Teodosičius per 20 minučių pelnė 17 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Įspūdingas rungtynes sužaidė R.Giedraitis. Lietuvis per 33 minutes pelnė 25 taškus (6/6 dvit., 2/9 trit., 7/9 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 32 naudingumo balus.

„Baskonia“ komandai dėl traumos nepadėjo Tadas Sedekerskis.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 17, Marco Belinelli 15, Tornike Šengelija 12.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 25, Darius Thompsonas ir Daultonas Hommesas po 15.

Vitorijos klubas per 25 rungtynes iškovojo 13 pergalių ir užima 6-ąją vietą.