Nuostabiai rungtynių pabaigą sužaidęs W. Clyburnas atnešė pergalę „Anadolu Efes“ komandai

Stambulo „Anadolu Efes“ (12/12) krepšininkai išvykoje 90:89 (23:18, 22:31, 27:12, 18:28) sugebėjo palaužti Vilerbano ASVEL (8/17) komandą.

W. Clyburnas<br> „Anadolu Efes“ klubo nuotr.

Feb 24, 2023, 8:53 PM, atnaujinta Feb 24, 2023, 11:16 PM

Į ketvirtąjį kėlinį Stambulo klubas žengė pirmaudamas 72:61, tačiau lemiamu metu sugebėjo išbarstyti visą pranašumą ir paskutinioji minutę prasidėjo rezultatui esant lygiam – 86:86.

Dee Bostas tritaškiu išvedė ASVEL į priekį, tačiau tuomet savo šaltakraujiškumą pademonstravo Willas Clyburnas. Amerikietis išprovokavo dvi pražangas, pataikė visus keturis baudų metimus, o lemiamoje šeimininkų atakoje sugebėjo perimti kamuolį.

W.Clyburnas per 34 minutes surinko 20 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 8/11 baud.), 1 atkovotą ir 2 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 9 išprovokuotas pražangas ir 24 naudingumo balus.

ASVEL: Nando de Colo 20, Youssoupha Fallas 15, Retinas Obasohanas 9.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 20, Shane’as Larkinas 16, Elijah Bryantas 14.

ASVEL krepšininkai po 25 rungtynių su 8 laimėjimais rikiuojasi 17-oje pozicijoje.

„Anadolu Efes“ sužaidė 24 mačus, per kuriuos iškovojo 12 pergalių, kas leidžia Stambulo ekipai užimti 11-ąją vietą.

Pirmąsias sezono tarpusavio rungtynes „Anadolu Efes“ laimėjo 78:72.