D. Sabonis trigubu dviženkliu prisidėjo prie triuškinančios „Kings“ pergalės

Saldžia pergale po NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgaliui skirtos pertraukos į pirmenybes sugrįžo Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (33/25) ekipa.

Domantas Sabonis<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 24, 2023, 7:42 AM, atnaujinta Feb 24, 2023, 7:43 AM

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose rungtynėse „Kings“ savų žiūrovų akivaizdoje 133:116 (29:37, 37:20, 34:34, 33:25) pranoko „Portland Trail Blazers“ (28/31) krepšininkus.

D.Sabonis prie pergalingai pasibaigusios akistatos prisidėjo trigubu dviženkliu.

Geriausias 2022-ųjų Lietuvos krepšininkas per 31 minutę įmetė 18 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo net 18 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Lietuviui labiausiai talkino 31 tašką įmetęs ir rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidęs De'Aaronas Foxas.

Su šiuo laimėjimu Sakramento ekipa vėl sugrįžo į pergalių kelią – prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį „Kings“ buvo patyrusi pralaimėjimą „Phoenix Suns“ ekipai.

Aukštesnę pavarą aikštės šeimininkai įjungė tik antrajame kėlinyje. Mačą blogai pradėjusi „Kings“ labai anskti leido varžovams įgyti dviežnklį pranašumą.

Vis dėlto dar iki ilgosios pertraukos reikalus stabilizavęs D.Sabonio klubas antroje mačo pusėje ėmė tolti nuo varžovų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 31, Terence Davisas 20, Domantas Sabonis 18, Malikas Monkas 15.

„Portland Trail Blazers“: Nassiras Little 26, Camas Reddishas 24, Keonas Johnsonas 16, Trendonas Watfordas 15.