Po nesėkmingo pasirodymo Ispanijos karaliaus taurėje atsitiesė įveikdami „Monaco“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ (17/8) klubas su Roku Jokubaičiu 80:70 (24:18, 26:21, 15:18, 15:13) namuose įveikė „Monaco“ (15/10) komandą su Donatu Motiejūnu.

R.Jokubaitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 24, 2023, 9:44 PM, atnaujinta Feb 25, 2023, 1:25 AM

„Barcelona“ krepšininkai antrajame kėlinyje susikaupė dviženklį pranašumą, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje „Monaco“ komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų – 62:65.

Visgi, svarbiausiu metu „Barcelona“ žaidėjai susigriebė ir surengė spurtą 11:3 bei iškovoti pergalę.

R.Jokubaitis per 11 minučių surinko 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), 2 rezultatyvius perdavimus ir 6 naudingumo balus.

D.Motiejūnas rungtyniavo 20 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“: Tomašas Satoransky 15, Janas Vesely ir Cory Higginsas po 12.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 14, Jordanas Loydas ir Alpha Diallo po 13.

Katalonai po 25 rungtynių turėdami 17 laimėjimų užima 2-ąją vietą.

„Monaco“ komanda su 15 pergalių rikiuojasi 5-oje pozicijoje.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Barcelona“ šventė pergalę 69:63.