„Bucks“ šeštąją mačo minutę neteko Giannio Antetokounmpo, tačiau įveikė „Heat“

NBA lyderė „Milwaukee Bucks“ (42/17) komanda penktadienio akistatą su „Miami Heat“ (32/28) užbaigė be savo lyderio Giannio Antetokounmpo. Tačiau tai nesutrukė „Bucks“ galiausiai švęsti pergalę 128:99 (42:32, 31:24, 22:18, 33:25).

Giannis Antetokounmpo <br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 25, 2023, 10:04 AM

Vos šešias minutes sužaidęs iš aikštelės po paprašytos minutės pertraukėlės šlubčiodamas išėjo Giannis Antetokounmpo. Teigiama, kad tai padaryti jį privertė kelio skausmai.

„Jis tiesiog pasiprašė bųti pakeistas. Jam suskaudo koją. Laimei, tada kamuolys buvo mūsų rankose ir galėjome tą iškart padaryti.

Nesu tikras, kada Giannis susitrenkė kelį. Gali būti ir kiti dalykai“, – po rungtynių teigė Milvokio strategas Mike’as Budenholzeris.

G.Antetokounmpo per 6 žaistas minutes spėjo pelnyti 4 taškus, atkovoti 4 kamuolius ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Žvaigždę praradę „Bucks“ neatrodė pasimetęs ir tik didino savo persvarą prieš „Heat“. Dar iki ilgosios pertraukos NBA lyderiai atitrūko 73:56.

Lyderio vaidmenį iš G.Antetokounmpo perėmė Jrue Holiday’us, per 29 minutės pelnęs 24 taškus (4/5 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atsikovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Jimmy Butleris 23 (7/9 dvitaškių), Bamas Adebayo 18 (7 atk. kam.), Calebas Martinas 17, Tyleris Herro 14 (3/7 tritaškių), Cody Zelleris 10.

„Bucks“: Jrue Holiday’us 24 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 5/9 tritaškių), Bobby Portisas 18 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 17, Graysonas Allenas 16 (4/8 tritaškių), Khrisas Middletonas 12.