„Žalgirį“ nuskriaudęs Šaras džiūgavo dėl auklėtinių žaidimo – atskleidė sėkmingų rungtynių paslaptį

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (18/8) ekipa sužaidė vienas iš geriausių šio sezono Eurolygos rungtynių. Ketvirtadienį Šaro auklėtiniai su Roku Jokubaičiu priešakyje 93:74 pranoko Kauno „Žalgirio“ (13/13) krepšininkus.

Šaro auklėtiniai pranoko kauniečius.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 2, 2023, 11:30 PM

Tai buvo jau penktoji „Barcelona“ pergalė Eurolygoje iš eilės.

„Manau, kad šį vakarą buvome solidūs, tai buvo pilnavertis mūsų pasirodymas. Sėkmingai perskaitėme jų gynybą. Kai gynėjai žaidžia su tokiu agresyvumu, visada yra lengviau.

Skaitėme situacijas, radome būtų įmesti kamuolį į baudos aikštelę. Apskritai, gynyboje išpildėme viską, apie ką kalbėjome per ilgąją pertrauką. Labai solidžios rungtynės.

Manau, kad esame geros formos, tobulėjame, bet tai yra kelias ir turime tai pratęsti“, – po pergalės prieš „Žalgirį“ kalbėjo Š.Jasikevičius.

Antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Barcelona“ priešininkams smogė po ilgosios pertraukos – trečiajame kėlinyje komandas jau ėmė skirti 24 taškai.

Solidžią seriją „Barcelona“ sieks pratęsti ir kitą savaitę, kai išvykoje susikaus su Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkais.