Neišgelbėjo net F. Campazzo – „Crvena zvezda“ iš Miuncheno grįžta su nuleistomis galvomis

Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Belgrado „Crvena zvezda“ (11/15) ekipa. Šį kartą Serbijos klubas išvykoje 80:87 (23:19, 15:22, 18:11, 24:35) nusileido vietos Miuncheno „Bayern“ (10/16) krepšininkams.

F.Campazzo.<br>„Crvena zvezda“ tviterio nuotr.

2023-03-02 19:49, atnaujinta 2023-03-02 23:42

Šio mačo metu „Crvena zvezda“ pagaliau sulaukė argentiniečio Facundo Campazzo pagalbos. Tai buvo pirmosios jo Eurolygos rungtynės šiame sezone.

Vasario 28-ąją baigėsi galioti Eurolygos draudimas, dėl kurio serbai negalėjo registruoti naujų žaidėjų. F.Campazzo su Belgrado ekipa sutartį pasirašė dar gruodžio mėnesį, tačiau kol kas žaidė tik Adrijos lygoje.

Vis dėlto net ir su juo nebuvo viskas taip paprasta.

Antrojo kėlinio pradžioje gynybą suaktyvinusi „Bayern“ smogė varžovams ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 37:30.

Kėliniui artėjant pabaigos link „Crvena zvezda“ sušvelnino atsilikimą ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo aikštės šeimininkams pirmaujant 41:38.

Po pertraukos Serbijos klubas atkuto – persvėrė rezultatą, tačiau ketvirtajame kėlinyje vėl viskas ėmė keistis aukštyn kojomis.

„Bayern“ spurtas smogė svečiams iš Serbijos ir šie Miunchene liko be pergalės.

Į Eurolygą sugrįžęs F.Campazzo per 29 minutes įmetė 16 taškų (1/4 dvit., 3/11 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius ir Cassiusas Winstonas po 20, Nielsas Giffey 11.

„Crvena zvezda“: Luca Vildoza 18, Facundo Campazzo 16, Nemanja Nedovičius 15.