Po pergalės prieš „Žalgirį“ atsipalaidavo: „Barcelona“ gėdingai pralaimėjo Ispanijos lygoje

Ispanijos krepšinio čempionato 21-ojo turo rungtynėse šeštadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (17/4) svečiuose 83:85 (12:19, 12:27, 30:23, 29:16) netikėtai pralaimėjo Saragosos „Casademont“ (7/14).

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ netikėtai pralaimėjo.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 5, 2023, 7:52 AM, atnaujinta Mar 5, 2023, 8:09 AM

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai buvo neatpažįstami praėjus dviem dienoms po pergalės Eurolygoje prieš Kauno „Žalgirį“.

Svečių komandai Rokas Jokubaitis per 16 min. pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, 1 perėmė ir 2 sykius prasižengė.

Pirmąją rungtynių pusę „Barcelona“ pralaimėjo net 24:46 ir bandė taisyti padėtį po pertraukos.

Mačas užtruko ilgiau nei įprastai, nes pirmojo kėlinio viduryje sugedo švieslentė.

Prireikė 45 minučių, kol gedimas buvo pašalintas.

Po pertraukos „Barcelona“ mažino skirtumą ir likus 40 sek. buvo priartėjusi iki 4 taškų, tačiau pražangų metimo maratone rezultato nepavyko išlyginti.

Svečiams Nicolas Laprovittola pelnė 28 taškus (5/11 tritaškių), Nikola Kaliničius – įmetė 15, o Janas Vesely surinko 12.