Šaro auklėtiniai nusileido „Olympiakos“ ekipai, R. Jokubaitis buvo blankus

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ (18/9) klubas antradienį išvykos Eurolygos rungtynėse 70:77 (20:11, 7:18, 18:21, 25:27) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (19/8) ekipai.

„Barcelona“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 7, 2023, 8:46 PM, atnaujinta Mar 7, 2023, 11:26 PM

Katalonai puikiai pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinio pradžioje pirmavo dviženkliu skirtumu – 22:11, tačiau šeimininkai greitai apramino svečius ir surengę spurtą 12:0 išsiveržė į priekį.

Nuo to momento aikštėje vyko įtempta kova ir likus žaisti 3 minutes po Cory Higginso tolimo metimo „Barca“ atsiliko 3 taškais – 63:66.

Tačiau Aleksandaro Vezenkovo 5 taškai ir Giannulio Larentzakio tolimas metimas leido „Olympiakos“ komandai paskutinę rungtynių minutę pradėti su dviženkle persvara, kurios Šaro auklėtiniai panaikinti nebesugebėjo.

Prastas rungtynes sužaidė „Barcelona“ lietuvis Rokas Jokubaitis. Įžaidėjas per 11 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovotais kamuoliais ir 1 naudingumo balu.

„Olympiakos“: Shaquielle’as McKissic 16, Giannoulis Larentzakis 14, Aleksandaras Vezenkovas 13.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19, Nicolas Laprovittola 15, Sertačas Šanli 13.

Pirmose tarpusavio rungtynėse Katalonijoje „Olympiakos“ šventė pergalę 80:70.