D. Motiejūno ir M. Grigonio akistatoje „Monaco“ pranoko „Panathinaikos“

Dar vieną pergalę Eurolygoje nuskynė Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (17/10) ekipa. Šį karta ji namuose 84:70 (21:17, 21:19, 22:21, 20:13) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (8/18), kurios garbę gina Artūras Gudaitis ir Marius Grigonis.

Donatas Motiejūnas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 8, 2023, 9:59 PM, atnaujinta Mar 9, 2023, 6:40 AM

Nuo mačo pradžios jautį už ragų griebę aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą.

Po pertraukos „Panathinaikos“ grįžo su didesne energija – svečiams buvo pavykę išlyginti skaičius švieslentėje (51:51), tačiau tada „Monaco“ varžovams smogė dar vienu spurtu, po kurio Atėnų ekipa atsitiesti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gertose D.Motiejūnas per 19 minučių, įmetė 7 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu M.Grigonis per 16 minučių pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

A.Gudaitis dėl traumos šioje dvikovoje nežaidė.

Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas Atėnuose baigėsi svečių pergale 83:80.

„Monaco“: Jordanas Loydas ir Alpha Diallo po 18, Elie Okobo 12, Mike‘as Jamesas 11.

„Panathinaikos“: Mateušas Ponitka 11, Dwayne‘as Baconas 10, Mattas Thomasas 9.