„Kings“ su D. Saboniu išvykoje patiesė turnyrinės lentelės kaimynus

NBA lygoje „Sacramento Kings“ (40/26) klubas su Domantu Saboniu išvykoje 128:119 (31:32, 36:27, 29:36, 32:24) įveikė „Phoenix Suns“ (37/30) krepšininkus.

Domantas Sabonis<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 12, 2023, 7:38 AM

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas buvo lygus – 115:115. Iniciatyvos šį kartą svečių gretose ėmėsi lietuvis.

D.Sabonis dvi atakas iš eilės pataikė dvitaškius. Tiesa, į juos dvitaškiu su pražanga atsakė „Suns“ aukštaūgis DeAndre Aytonas. Galiausiai De'Aaronui Foxui pataikius dvitaškį paskutinė rungtynių minutė prasidėjo Sakramento komandai pirmaujant 121:118.

Kesslero Edwardso tritaškis suteikė svarią persvarą „Kings“ komandai, o Harrisono Barneso ir D.Sabonio tikslūs baudų metimai užtikrino pergalę.

D.Sabonis ant parketo praleido 35 minutes, per kurias surinko 17 taškų (5/10 dvit., 7/10 baud.), 8 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas.

„Kings“ turėdami 40 pergalių ir 26 pralaimėjimus Vakarų konferencijoje užima 3-ąją vietą. „Suns“ su 37 laimėjimais ir 30 nesėkmių rikiuojasi 4-oje pozicijoje.

„Suns“: Devinas Bookeris 28, Deandre Aytonas 22, Terrence'as Rossas.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 19, De'Aaronas Foxas ir Malikas Monkas po 18, Domantas Sabonis 17.