Su sirena: „Mavericks“ vokietis „Lakers“ nokautavo paskutiniuoju metimu Visi NBA nakties rezultatai

Dramatišką pergalę NBA išplėšė „Dallas Mavericks“ (36/35). Teksaso valstijos klubas išvykoje vykusioje akistatoje 111:110 (29:33, 33:21, 27:26, 22:30) pranoko „Los Angeles Lakers“ (34/37) krepšininkus.

M.Kleberis smeigė tolimą šūvį su sirena.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 18, 2023, 8:41 AM

Svečių komandos didvyriu tapo vokietis Maxis Kleberas, kuris įsmeigė tritaškį su ketvirto kėlinio pabaigos sirena.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Kyrie Irvingas, kuris per 38 minutes įmetė 38 taškus, o prie jų pridėjo 6 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ nuo nesėkmės neišgelbėjo 26 taškus pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Anthony Davisas.

Pergalę iškovojusi „Mavericks“ Vakarų konferencijoje žengia šešta, o „Lakers“ toje pačioje konferencijoje rikiuojasi dešimta.

„Los Angeles Lakers“: Anthony Davisas 26, Austinas Reavesas 16, Dennisas Schroederis 15, D'Angelo Russellas 11.

„Dallas Mavericks“: Kyrie Irvingas 38, Timas Hardaway jaunesnysis ir Christianas Woodas po 12, Maxi Kleberas 10.