Jonas Valančiūnas užfiksavo sezono atkovotų kamuolių rekordą

„New Orlean Pelicans“ (36/37) klubas su Jonu Valančiūnu ketvirtadienį NBA lygoje namuose 115:96 (37:24, 25:33, 26:24, 27:15) įveikė Šarlotės „Charlotte Hornets“ (23/51) komandą.

Jonas Valančiūnas<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.
 Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 24, 2023, 7:13 AM, atnaujinta Mar 24, 2023, 7:24 AM

J.Valančiūnas per 34 minutes įmetė 20 taškų (10/15 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 19 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir padarė tris klaidas.

Krepšininkas užfiksavo asmeninį atkovotų kamuolio sezono rekordą. J.Valančiūno karjeros rekordas yra 25 atkovoti kamuoliai per NBA rungtynes.

„Pelicans“ į priekį pabėgo dar pirmojo kėlinio metu, per kurį pelnė net 37 taškus (37:24).

Tiesa, varžovai nepasidavė ir ėmė mažinti atsilikimą (62:57), tačiau sėkmingas rungtynių finišas leido „Pelicans“ švęsti užtikrintą pergalę.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, C.J. McCollumas ir Jonas Valančiūnas po 20, Trey Murphy 19.

„Hornets“: P.J. Washingtonas 18, Sviatoslavas Mykhailiukas 15, Gordonas Haywardas 12, Nickas Richardsas ir J.T. Thoras po 9.