Jono Valančiūno pastangos prisidėjo prie „Pelicans“ tritaškių lietaus į „Clippers“ krepšį

Itin svarbią pergalę lenktynėse dėl NBA atkrintamųjų akistatų šeštadienį iškovojo Jono Valančiūno vedama „New Orleans Pelicans“ (37/37) komanda, kuri išvykoje be didesnio pasipiešinimo 131:110 (37:26, 31:30, 31:29, 32:25) sudaužė „Los Angeles Clippers“ (39/36) atstovus ir padidino savo pergalių seriją iki keturių.

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 26, 2023, 8:37 AM, atnaujinta Mar 26, 2023, 8:38 AM

J.Valančiūnas jau per pirmuosius tris kėlinius pasiekė savo eilinį dvigubą dviženklį, o galiausiai per 32 minutes pelnė 17 taškų (7/16 dvit., 1/2 trit.), atsikovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ dvikovos pradžioje įgijo dviženklę persvarą, ją didino ir trečiame ketvirtyje turėjo jau 20 taškų atotrūkį – 85:65. Šeimininkams nepavyko sugrįžti į kovą.

„Pelicans“ šioje dvikovoje surengė neblogą tritaškių vakarą, kai pataikė 21 tolimą metimą iš 34 (62 proc.). Labiausiai pasižymėjo Trey’us Murphy, kuris įmetė net 10 tolimų metimų iš 12.

Su 37 pergalėmis ir 37 pralaimėjimais „Pelicans“ dabar dalinasi 7–9 Vakarų konferencijos vietas su „Los Angeles Lakers“ ir „Minnesota Timberwolves“ ekipomis bei varžosi ne tik dėl įkrintamųjų akistatų.

„Pelicans“ nuo šešete esančių „Phoenix Suns“ (39/36), „Clippers“ ir „Golden State Warriors“ (39/37) skiria tik du laimėjimai.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas (13 rez. perd., 3/5 tritaškių) ir Trey’us Murphy (10/12 tritaškių) po 32, C.J.McCollumas 21, Jonas Valančiūnas 17.

„Clippers“: Nah'Shonas Hylandas 18, Ericas Gordonas 15, Russellas Westbrookas 14, Ivica Zubacas ir Nicolas Batumas po 13.