Šaro kariauna nesudegė Belgrado pragare: „Partizan“ krito prieš „Barcelona“ Š. Jasikevičius įveikė savo mokytoją Ž. Obradovičių

Eurolygos 31-ojo turo rungtynėse antradienį Belgrade „Partizan“ krepšininkai (17/14) neatsilaikė prieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“ (21/10) ekipą 80:89 (21:25, 24:19, 15:22, 22:23).

Rokas Jokubaitis.<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Mar 28, 2023, 10:28 PM, atnaujinta Mar 29, 2023, 12:04 AM

„Partizan“ yra arti tikslo užsitikrinti vietą aštuntuke ir iki šio mačo buvo laimėjęs 4 iš 5 pastarųjų mačų.

Tačiau šįkart karšta arena nepadėjo šeimininkams, kurie likus 5 min. dar buvo atsilikę 3 taškais, tačiau pabaigoje situaciją tvirtai kontroliavo svečiai.

Tuo metu „Barcelona“, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis, savo tikslą jau pasiekė po 4 pergalių per pastarąsias 5 rungtynes. Bet katalonai norėtų išlikti pirmajame ketverte, kad turėtų aikštės pranašumą ketvirtfinalio serijoje.

Š.Jasikevičius šioje akistatoje stojo prieš savo buvusį mokytoją Željko Obradovičių ir jį nugalėjo.

R.Jokubaitis per 10 min. pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 1 klaidą ir surinko 7 naudingumo balus.

„Barcelona“ po pirmojo kėlinio pirmavo 4 taškais, bet antrajame jau šeimininkai svilino padus katalonų ekipai ir pirmavo 8 taškais (40:32).

Vis dėlto po pertraukos „Barcelona“ pralaužė „Partizan“ gynybą – 49:59, 58:66.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki trijų taškų (63:66, 70:73), tačiau „Barcelona“ lyderiai ištempė pergalę.

Svečių ekipoje žibėjęs argentinietis Nicolas Laprovittola pelnė 25 taškus ir surinko 32 naudingumo balus, sužaidęs savo geriausias rungtynes Eurolygoje.

„Partizan“: Dante Exumas 24, Kevinas Punteris 16 (5/11 dvitaškių), Zachas LeDay 10 (5 atk. kam.).

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 25 (4/5 tritaškių, 7 rez. per.), Nikola Mirotičius 19 (8 atk. kam.), Janas Vesely 14 (6 atk. kam.), Tomašas Satoransky 10 (5 rez. per.).