Pirmoje rungtynių pusėje strigusi „Barcelona“ įveikė ALBA ekipą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ (22/10) klubas su Roku Jokubaičius ketvirtadienį namuose 72:56 (19:21, 15:14, 16:7, 22:14) įveikė Berlyno ALBA (9/23).

R. Jokubaitis ir Š. Jasikevičius<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 30, 2023, 9:13 PM, atnaujinta Mar 30, 2023, 11:24 PM

Katalonams rungtynės prasidėjo itin sunkiai. Šaro auklėtiniai pirmąją pusę praleido besivejančių vaidmenyje ir pertrauką pasitiko su taško deficitu – 34:35.

Per pertrauką Š.Jasikevičiui pavyko pakeisti savo žaidėjų požiūrį. „Barcelona“ per trečiąjį kėlinį praleido vos 7 taškus ir į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudami 48:42.

Ketvirtajame ketvirtyje „Barca“ pratęsė sėkmingą žaidimą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 18 minučių surinko 2 taškus (1/5 dvit.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus ir 9 naudingumo balus.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Sertačas Šanli. Aukštaūgis pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą, 2 blokus ir 20 naudingumo balų.

„Barcelona“: Sertačas Šanli 12, Nikola Mirotičius 11, Nikola Kaliničius 10.

ALBA: Yanni Wetzellis 9, Louisas Olinde ir Benas Lammersas po 7.

„Barca“ turėdama 22 laimėjimus po 32 rungtynių rikiuojasi 3-oje pozicijoje.

Su šia pergale katalonai užsitikrino namų pranašumą Eurolygos atkrintamųjų varžybose.

Berlyno klubas laimėjęs 9 mačus užima 17-ąją vietą.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Barcelona“ šventė pergalę 88:86.